www.BetonLodz.pl

BETON ŁÓDŹ

BETONIARNIA - BETON TOWAROWY ŁÓDŹ - ZAMÓW - TEL. 512 405 410

Produkcja, transport i pompowanie betonu Łódź i okolice


Jesteśmy firmą, która działa na rynku od bardzo wielu lat i która cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów prywatnych i indywidualnych. Mimo to nie spoczywamy na laurach, wręcz przeciwnie – naszym celem jest ciągłe ulepszanie naszych produktów i sprawianie, aby nasze usługi względem Państwa były po prostu perfekcyjne.

Jeśli macie zamiar zamówić beton konkretnego rodzaju, serdecznie zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Z naszej strony możecie Państwo liczyć na:

  • beton najwyższej jakości, wykonany z najlepszej jakości materiałów
  • beton różnych klas: B5, B7,5, B10, B15, B20, B25, B30, B35, B40
  • betony zwykłe jak i specjalistyczne
  • atrakcyjne ceny
  • doświadczenie

       Produkcja, transport i pompowanie betonu Łódź i okolice     Produkcja, transport i pompowanie betonu Łódź i okolice     Produkcja, transport i pompowanie betonu Łódź i okolice

Beton jaki oferujemy powstaje w bardzo nowoczesny sposób, w nowoczesnych maszynach, które sterowane są komputerowo. Oprócz samego produkowania dobrej jakości betonu oferujemy Wam jednak znacznie więcej, a mianowicie jego transport i pompowanie. Posiadamy bardzo specjalistyczne samochody, które dostarczą beton we wskazane miejsce i przede wszystkim zrobią to bezpiecznie. 

Do tego nie brakuje u nas specjalistycznych maszyn o dużym zasięgu, które poradzą sobie z wypompowaniem betonu nawet na bardzo dużym terenie. Nie ma dla nas właściwie rzeczy niemożliwych! Jeśli nie macie pewności co do wyboru konkretnego rodzaju betonu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści na pewno odpowiednio Państwu doradzą. Razem znajdziemy rozwiązanie!

Zapraszamy do kontaktu – działamy przede wszystkim na terenie Łodzi i okolic!