www.BetonLodz.pl

BETON ŁÓDŹ

BETONIARNIA - BETON TOWAROWY ŁÓDŹ - ZAMÓW - TEL. 512 405 410

Beton samozagęszczalny Łódź i okolice


Potrzebujecie Państwo betonu samozagęszczalnego, ale jeszcze nie znaleźliście firmy, która spełniłaby wszystkie Wasze oczekiwania w zakresie kompleksowości usług i jakości usług oraz produktów? W takim razie nasza firma na pewno spełni Wasze oczekiwania w stu procentach! Oferujemy nie tylko produkcję betonu dobrej jakości, ale również przetransportowanie go we wskazane miejsce i oczywiście pompowanie.

Warto nam zaufać, ponieważ wykonaliśmy już dużą ilość projektów betonowych, wypompowaliśmy i przetransportowaliśmy spore ilości betonu nie tylko na terenie Łodzi i okolic. Nasza działalność oczywiście przede wszystkim krąży wokół Łodzi i okolic, ale jeśli macie Państwo potrzebę współpracy właśnie z nami na innym terenie, nie ma problemu – wszystko jest kwestią uzgodnienia.

       Beton samozagęszczalny Łódź i okolice     Beton samozagęszczalny Łódź i okolice     Beton samozagęszczalny Łódź i okolice

Nasza oferta to:

  • wysoka jakość
  • doświadczenie
  • różne rodzaje betonu
  • różne klasy betonu
  • pompowanie i transport
  • produkcja w nowoczesnych węzłach betoniarskich
  • atrakcyjne ceny!

Nasza firma zajmuje się produkcją betonu wykorzystując w tym celu nowoczesne maszyny sterowane komputerowo. Posiadamy bardzo specjalistyczne samochody do transportu oraz urządzenia o daleki zasięgu, które wypompują beton szybko i prawidłowo. Nasi pracownicy są wyspecjalizowani i co najważniejsze, dla nich istotne jest przede wszystkim bezpieczeństwo wykonywanej pracy oraz ludzi, którzy znajdują się na budowie. Oprócz tego oferujemy również usługę związaną z doradztwem – jeśli potrzebujecie porady bądź nie macie pojęcia czy wybraliście na pewno odpowiedni beton do Waszych potrzeb, wystarczy zgłosić się do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie. 

Serdecznie zapraszamy!