www.BetonLodz.pl

BETON ŁÓDŹ

BETONIARNIA - BETON TOWAROWY ŁÓDŹ - ZAMÓW - TEL. 512 405 410

O nas


Miarą profesjonalnej firmy zajmującej się oferowaniem betonu towarowego jest przede wszystkim kompleksowość usług. Nie bez znaczenia jest oczywiście zadowolenie klientów, a więc dobre opinie krążące o firmie oraz wykonywanie przez nią wszelkich zadań przede wszystkim prawidłowo. Naszą firmę charakteryzują te wszystkie cechy, a może nawet wiele więcej?

Charakterystyka naszej działalności

Jesteśmy na rynku już od bardzo wielu lat, świadcząc usługi z zakresu produkcji, transportu i oczywiście pompowania betonu we wskazane miejsce. W naszej firmie zatrudnieni są wyłącznie specjaliści, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo wykonywanych zadań oraz jakość stosowanych materiałów oraz sama jakość pracy. Dla nas najważniejszy jest klient oraz jego zadowolenie – zatem Wy jesteście dla nas najbardziej istotną częścią działalności, bez której nasze trudy poszłyby na marne i nie byłyby przez nikogo doceniane, a na tym również nam zależy.

 

      Beton Łódź - O nas     Beton Łódź - O nas     Beton Łódź - O nas

Dlaczego my?

  • wysoka jakość usług,
  • wysoka jakość betonu,
  • różne rodzaje betonu: mostowy, hydrotechnicnzy czy mrozoodporny,
  • beton wytrzymały na ściskanie,
  • beton różnych klas: B5, B7,5, B10, B15, B20, B25, B30, B35, B40,
  • atrakcyjne ceny,
  • wieloletnie doświadczenie,

A oprócz tego to, co właściwie najważniejsze, a więc dobre opinie krążące o naszej firmie i polecanie nas kolejnym klientom. Jesteśmy polecani i doceniani na terenie Łodzi i okolic, ale nierzadko nasza działalność wychodzi daleko poza ten teren. Wszytko jest kwestią uzgodnienia!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu!